Діля feat. Freel – Зоре Моя
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Реп та хіп-хоп

Діля feat. Freel – Зоре Моя (Сингл)

Символічно поєднавши свої музичні бачення та зійшовшись у компромісній тематиці романтизму, Діля та Фріл презентували загалу свою нову спільну пісню під назвою «Зоре моя». Ідея треку прийшла в закохану голову Фріла – почуттів було настільки багато, що висловити їх словами виконавцю було надзвичайно тяжко, тому одразу ж народився перший куплет та приспів цієї композиції. Фріл подумав, що за настроєм такий текст ідеально підійшов би для репертуару Ділі, а коли почув першу демку від нього, зрозумів, що просто таки зобов’язаний зачитати у ній другий куплет.

Саунд-продюсером новинки виступив Стас Чорний, який по ходу роботи музикантів над треком «Зоре моя» вніс вагомі поправки до початкового аранжування. Адже спершу Діля та Freel планували зробити акустичну пісню просто під фортепіано, але вже безпосередньо під часу запису Стас запропонував дещо осучаснити звучання пісні, на що музиканти радо погодились. Відтак, приправивши трек елементами музичного бачення саунд-продюсера, Ділі та Фрілу вдалося поєднати у ньому два стилі, два часи, та загалом дві школи української музики.

Нагадаємо читачам, що всього тиждень тому Freel оприлюднив у мережі свій останній на даний момент відеокліп на пісню «Кім Кі Дук», з яким ви, звісно ж, можете ознайомитись на «Нотатках».

Українська музика: Діля feat. Freel – Зоре Моя

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *