Діля & Бєкіров – Молескін
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Діля & Бєкіров – Молескін (Альбом)

Талановитий співак і композитор ДІЛЯ та відомий джазовий піаніст Усеін Бєкіров презентують по-весняному теплий smooth-jazz альбом «Молескін».

«Восени минулого року я запропонував Усеіну записати декілька спільних композицій, де буде виключно вокал і рояль… Але у процесі роботи над піснями ми відчули, що це має бути повноформатний альбом. Над звуковою палітрою і мастерингом працював Ігор Мельник, я був вражений його неординарним підходом до творчого процесу», – каже ДІЛЯ.

До нового релізу увійшло дванадцять пісень, дванадцять змістовних музичних історій, які наче пензлі з яскравою фарбою змальовують картини життя. За словами авторів, «Молескін» – це мольберт, на якому за допомогою музики й голосу з’являються пісні, це захоплююча гра чорно-білих клавіш. «Молескін» – це реліз для музичних гурманів та шукачів незвичного. Тут є лише ви, гра на роялі та зворушливий вокал, що створює навколо вас маленький Всесвіт. «Молескін» – це музичні нотатки.

До нового лонгплею увійшли як абсолютно нові композиції, так і добре відомі слухачеві: «Але» Сергія Бабкіна, «На небі» Славка Вакарчука, «Вода» гурту ТНМК, «Гуцулка Ксеня»… Але всі вони набули оновленого життя. Яскравою окрасою релізу «Молескін» стала дуетна пісня «Вий, мій ранок», що записана разом с folk-гуртом АСТАРТА, а також інструментальна версія композиції «Порятунок гряде» від Армена Костандяна.

«Нам вдалося втілити музичний задум у життя… Усеін неймовірно талановитий піаніст, я щасливий, що тепер співпрацюю з таким глибоким, емоційним, чутливим та професійним музикантом. Також дуже радий, що колеги-музиканти надали згоду на переробку своїх творів, бо це серйозна відповідальність», – додає ДІЛЯ.

Українська музика: Діля & Бєкіров – Молескін

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *