Діля & Бєкіров – І ти знову ідеш
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Діля & Бєкіров – І ти знову ідеш… Зима (Кліп)

Діля презентує нову зимову композицію «І ти знову ідеш… Зима», створену у співпраці з відомим кримськотатарським джазменом Усеіном Бекіровим, яка поклала початок великій майбутній співпраці двох виконавців. В основу пісні лягли рядки, які для Ділі кілька років тому написав Андрій Шалімов на псевдо Фріл. До музичної новинки автори одразу долучили і супровідний офіційний відеоряд, відзнятий в Арт Центрі «Квартира» (місто Дніпро).

«Щиро дякую всім причетним до створення кліпу та пісні! Володимир Кочубєєв та Анастасія Харламова (режисер та оператор, – прим.), ви створили справжню зимову казку, новорічну мелодраму. Андрій Фріл – твої тексти завжди зворушливі, влучні, та дуже сильні. Під час спільної роботи я ще раз переконався, що Усеін Бекіров – неймовірно талановита, творча, добра та надихаючи людина. Це тільки перша ластівка», – пише у Фейсбук Діля.

Та й дійсно, робота «І ти знову ідеш» – лише перша частинка спільної творчості Ділі та Усеіна, яка переросла у цілий спільний проект та майбутній повноформатний альбом. «Так, ми робимо цілий спільний альбом! Мені дійсно подобається експериментувати, працювати у різних жанрах, хоч деякі друзі мене і відмовляють, кажуть – розпилюєшся. Але я знаходжу самого себе у цьому! Це творчість, яка не має кордонів, вона живе в мені, надихає, надає сил. Якщо душа бажає джазу, то буде джаз», – підсумовує Діля.

Додамо, що згадану платівку творчого тандему можна буде почути вже у лютому 2018 року, і саме тоді відбудеться великий концерт-презентація спільної творчості Ділі та Усеіна.

Діля & Бєкіров – І ти знову ідеш… Зима

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *