Діля – Байдики
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Діля – Байдики (Сингл)

Як же ж інколи хочеться в один з найважчих днів тижня – понеділок – трохи побити байдики та не думати про подальші трудові будні й нагальні справи. Отже, якщо ви все ж таки вирішили сьогодні зранку побалувати себе цим безперечно важливим ділом, ми можемо запропонувати для нього дуже влучний саунд-трек у виконанні українських музикантів: до вашої уваги свіжа композиція Ділі під назвою «Байдики», що знаменує повне та остаточне повернення музиканта до активної творчої діяльності після страшної хвороби.

Нагадаємо, що музикант не так давно лікувався в одній з клінік Ізраїлю та здобув там вирішальну перемогу над раком. Саме під час нещодавнього перебування Ділі на Святій Землі, до речі, і народилася музика згаданої нами новинки. Авторство тексту «Байдиків», у свою чергу, належить відомому українському поету Миколі Бровченко.

Музику «Байдиків» Діля написав коли ще точно не знав, чи взагалі повернеться до музичної діяльності. На її створення виконавця надихнув один світлий ранок на узбережжі Середземного моря, який, не дивлячись ні на що, просто-таки буяв оптимізмом та світлом. За декілька місяців він продемонстрував свої нариси Миколі Бровченку, а той, відчувши закладений у музиці настрій, створив сяючий сонцем, позитивний і незвичний текст та охрестив стилістику пісні як «байдики-біт».

Додамо, що вперше «Байдики» у виконанні Ділі прозвучали на його великому київському концерті 2 червня 2016, під час якого відбувалася відеозйомка. Тож вже за тиждень у соціальних мережах обіцяють оприлюднити офіційний концертний кліп до презентованої музичної новинки, слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *