Dilena Moon - Переможем
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Dilena Moon – Переможем (Сингл)

До вашої уваги дебютна робота «Переможем» від співачки на псевдо Dilena Moon, яка була народжена у Білорусі, але саме Україну дівчина відчуває своїм рідним домом, а українців – сім’єю.

За словами артистки, вона просто не може уявити своє життя в якомусь іншому місці.

«Я з радістю хотіла би поділитися з вами своєю щирою любов’ю до України, що стала для мене справжньою домівкою. Я неймовірно вдячна кожному українцю, який гостинно прийняв мене тут, підтримував і підтримує. Хоча я й була народжена в Білорусі, але завжди казала, що Україна – неймовірна країна, місце, в якому хочеться жити. Я обожнюю в українців і їхню козацьку силу, дух і незламність!

Із радістю хочу повідомити, що я готуюся до свого дебюту в якості нової української співачки. Тепер мій псевдонім – Dilena Moon. Це надзвичайно важливий крок у моєму житті, і я відчуваю неймовірний прилив енергії та натхнення», – розповіла Dilena Moon (Олена Глиняна).

Dilena Moon - Переможем

Ось як артистка представила свою першу музичну роботу, з якою вона дебютує в якості української співачки:

«”Переможем” – пісня, над якою працювали я та мій чоловік, вже вийшла! Це не просто мелодія, а справжнє віддзеркалення моєї віри в те, що добро завжди перемагає зло.

Я вірю в силу музики як єдиної мови, яка здатна об’єднати нас. Сьогодні – Всесвітній день доброти, і я впевнена, що добро переможе. Сьогодні всесвітній день доброти – тому давайте вірити разом.

Пам’ятайте, що разом ми сильніші, і разом ми здатні змінювати світ. Нехай ця пісня стане для вас променем світла, що освітить ваш день і зігріє ваші серця».

Dilena Moon – Переможем
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *