DILEMMA – Танемо
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

DILEMMA – Танемо (Кліп)

До вашої уваги новий кліп поп-гурту DILEMMA до пісні «Танемо», яка виконана у не зовсім типовій для хлопців ліричній манері.

За словами лідера гурту DILEMMA на псевдо Джей, історія цієї пісні розпочалася саме зі слова «танемо»: після того, як це слово постійно виринало у його творчих думках, музикант вирішив використати його у новій композиції, після чого трек остаточно отримав чуттєве забарвлення, а саме слово «танемо» у приспіві розширилося у вислів «танемо ми один в одному». Однак є у цій роботі і не дуже зрозумілі слова, як, наприклад, використане у тому ж приспіві іспанське слово suavemente, що перекладається як «повільно».

Режисер відео Андрій Кириллов фактично за годину після того, як почув згадану композицію, намалював у своїй голові майбутній сценарій музичного відео та мерщій взявся до роботи. Зйомки ролика проходили в Майямі, де Андрій і знайшов головних героїв – реальну пару закоханих, яких він випадково зустрів на місцевому кінофестивалі. Звісно, той факт, що свої емоції хлопцю і дівчині не довелося грати, а лише передати на камеру, додало відеороботі DILEMMA органічності.

Цікаво, що задля того, аби мати можливість знімати у наземному метро, команді довелося отримувати дозвіл від ФБР. На диво, співробітники служби відгукнулися, відповіли на запит українців та навіть посприяли складним зйомкам.

DILEMMA – Танемо

DILEMMA y Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *