DILEMMA – Na party
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

DILEMMA – На паті (Кліп)

«Паті, як і шоу – must go on!» – кажуть хлопці з гурту DILEMMA, презентуючи свій новий танцювальний кліп «На паті». Зауважимо, що цей сингл і кліп стали одними з перших результатів поновлення роботи команди після п’ятирічного затишшя (колишній правопис назви – D.Lemma). Саунд-продюсером новинки виступив Томаш Лукач.

«Тільки-но ми придумали басову мелодію, як усе почало нереально качати. Ще на етапі мінімальної демки просто починається пісня і тебе вже не зупинити! Досі складно робити такий крутий кач українською, не буду приховувати, але воно того варте. Кожного разу дописавши, доробивши пісню – це ніби ще одна перемога над стереотипами та над собою, у першу чергу. Кліп – це взагалі суцільне божевілля. Місцями він смішний, але тільки для тих, хто зрозуміє деякі фішки, нюанси зйомки… Особливо мені дуже подобається частина з Майстром (Влад Філіппов, – прим): чому не я в такому гарному кольорі знімаю свій куплет?» – дивується учасник дуету DILEMMA на псевдо Джей, він же Євген Бардаченко.

«Був момент, коли я відпочивав, а чотирма поверхами нижче знімали сцени із Майстром. Пам’ятаю як спустився, заходжу, а там такий двіж! Купа людей: половина танцює поставлену хореографію, інша – просто собі качає; Майстра везуть дівчата на возі. Дуже круто було! Кольори, стиль, персонажі – ууууух, мені все дуже-дуже подобається», – додає про кліп «На паті» Джей.

Музиканти зазначають, що їм дуже хочеться довести собі і всім іншим той факт, що зараз можна влаштовувати круті паті під якісну танцювальну українську музику. Саме це і є завданням їхньої спільної творчої діяльності, тому наразі хлопці активно працюють над своїми новим матеріалом.

Українська музика: DILEMMA – Na party

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *