DILEMMA – Майлав
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

DILEMMA – Майлав (Кліп)

29 годин танців, сміху і максимального викиду енергії! Такий ось короткий звіт про зйомки кліпу на літній хіт «Майлав» від фронтмена групи DILEMMA Джея Бардаченко. Що з цього вийшло? Ми можемо дізнатися прямо зараз. Прем’єра відбулася лічені хвилини назад, а відео до синглу «Майлав» вже стрімко розлітається по мережі.

Втім, це не дивно. Вірусний ефект колишнього кліпу «На патi» перевершив всі найсміливіші очікування. Ролик зібрав понад 2,5 мільйона переглядів на YouTube. І сьогодні шанувальникам DILEMMA не терпиться дізнатися: що ж колектив придумав на цей раз?

Головні порушники спокою – DILEMMA – залишаються вірними собі і своєму стилю. Нове відео – подвійна порція позитивної енергії, драйву і гумору. Розбирайте на меми! Джей сідає на шпагат між двох крутих тачок. Жан-Клод Ван Дамм, нарешті, отримав гідного конкурента. Майстер в образі … немовляти. І, звичайно, нові круті рухи для танців. Саме час розучувати і запам’ятовувати.

«Це найкращий кліп групи! Упевнений, що деякі кадри змусять глядача не просто посміхнутися, а засміятися вголос. Дівчатка, круті шмотки, танці та обличчя на рівному флексі», – говорить Джей.

Його слова підтверджує і Мастєр – другий учасник DILEMMA: «Такого заряду я давно не отримував! В цьому кліпі є все – секс, яскраві образи і, разом з тим, вибух мозку! Ми там чого тільки не робимо: купаємося в ванній, літаємо, танцюємо. Дуже хотіли здивувати шанувальників новими нестандартними рішеннями. Сподіваюся, вийшло!»

Власник лейбла Kontramarka Олександр Порядченко, який працює з гуртом DILEMMA, зазначає: «Мало хто може зняти смішний і яскравий кліп, ми даруємо емоції: сміх і радість в перебіганні з сучасною і якісною музикою».

Режисером кліпу став Радислав Лукін, відомий по роботі з групами Антитіла, KAZAKY, Мачете, артистами Марія Яремчук, Віталій Козловський та багатьма іншими.

DILEMMA – Майлав

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *