DILEMMA – Динаміт
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

DILEMMA – Динаміт (Кліп)

Гурт DILEMMA, відомий своїм головним хітом літа – піснею «Шаленi», випустив новий трек і кліп під назвою «Динаміт». За перший день після оприлюднення його встигли подивитися вже більше 100 тисяч разів.

Вікна Windows, «зеленка», меми, заставки, різні VHS ефекти – DILEMMA згадали початок нульових у своєму новому кліпі. Незважаючи на те, що на вулиці вже справжня зима, за задумом режисера, дія кліпу відбувається на теплом і сонячному пляжі. Це не просто легкий і красивий трек, але і яскравий літній відеоряд з безліччю комп’ютерної графіки та гумору.

За словами музикантів, ця пісня про стосунки, про те, як хлопця зачепила дівчинка і він буквально утопив її у зухвалих синонімах до словосполучення «ти така класна».

«Ми знаходимося у стіні приємного шоку від результатів нашої роботи. Ми з самого початку не хотіли, щоб цей кліп був якийсь не такий, як у нас завжди – вилизаний, глянцевий. Нам хотілося, щоб це було стьобно, адже посміятися над собою – це завжди круто і дуже корисно!» – кажуть солісти DILEMMA.

Нагадаємо, що трек «Динаміт» – це абсолютно новий сингл гурту-експериментатора, який творить сучасну історію української поп-музики, надаючи їй свіжі незвичайні звучання і течії. Трек побачив світ після успішного альбому #SHALENII.

DILEMMA – Динаміт
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *