Die Antwoord – Baita Jou Sabela
Закордонна музика

Die Antwoord – Baita Jou Sabela (Кліп)

Гурт Die Antwoord оприлюднив новий кліп на пісню Baita Jou Sabela. Шанувальники Ніндзі і Йоланді чекали виходу цієї пісні достатньо довго – з травня. Саме тоді вийшов попередній сингл DntTakeMe4aPoes. Ці треки Die Antwoord повинні увійти до їхнього нового альбому House of Zef, реліз якого призначено на січень наступного року.

House of Zef – ще один музичний довгобуд. Die Antwoord анонсували випуск платівки ще у 2018 році. Тоді артисти заявляли, що новий альбом можна буде послухати до завершення поточного року. Тоді ж Ніндзя і Йоланді повідомили, що платівка буде називатися «27», проте пізніше змінили назву на House of Zef. Одна з ідей цього, завершального для кар’єри гурту альбому, полягає в заклику до об’єднання, так що не виключено, що плейлист платівки буде складатися виключно з фітів.

Die Antwoord – Baita Jou Sabela

Даний сингл Die Antwoord записали спільно із репером Slagysta. Пісня присвячена «угрупованню номерів» («клан чисел») з Кейптауна. Зауважимо, що у рідному для музикантів місті, окрім величезної кількості дрібних банд, існує могутня бандитське угруповання «клан чисел», в яке входять кілька великих серйозних банд.

Нове відео гурту Die Antwoord – оглядова екскурсія по світу південноафриканських в’язниць, культура яких займає особливе місце в піснях групи. У кліпі багато сцен з в’язниці і кадрів з життя ув’язнених, двох з яких зіграли самі Slagysta і Ніндзя.

Свободу останнього за великий хабар викуповує учасниця Die Antwoord Йоланді. У фінальній сцені парочка пафосно їде на дорогому чорному спортивному автомобілі назустріч світлому майбуттю.

Die Antwoord – Baita Jou Sabela

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *