DIANA – Вішлист
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

DIANA – Вішлист (Відео)

Молода двадцятирічна виконавиця DIANA (повне ім’я Діана Лук’янчук) поділилася з меломанами своєю новою святковою піснею під назвою «Вішлист», до якої також було відзнято офіційне відео.

За словами виконавиці, назву «Вішлист» (список мрій чи бажань, – англ.) було образно зовсім не випадково. 2020 рік багатьох людей підштовхнув до переосмислення життєвих цінностей, нагадав усім нам, що дійсно важливо, а що ні. Тому за допомогою згаданої пісні DIANA ще раз хотіла нагадати слухачам, що справжнє щастя криється простих, буденних речах, які варто лише помічати.

«Новий рік вже зовсім близько, а якось і не відчувається, правда? Багато людей мені написали, що зовсім не мають святкового настрою. Я дуже хочу це виправити за допомогою нового треку «Вішлист»! Маю надію, що у мені вдасться. Він дуже затишний та атмосферний. Сподіваюсь, що саме ця пісня стане саундтреком ваших свят. Діліться моєю новою роботою, поширюйте новорічний настрій у цю зовсім не новорічну погоду», – коментує у соціальних мережах DIANA.

Відео: Ігор Матицин.

Вже зовсім скоро, а саме 31 грудня, свіжий трек з’явиться на усіх музичних платформах.

DIANA – Вішлист
DIANA y FB
DIANA в Instagram

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *