DIANA – Принцеса
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

DIANA – Принцеса (Лірик-відео)

«Шануйся, дівчинко»: українська авторка та виконавиця DIANA презентує гімн сучасних дівчат – «Принцеса».

Її дебютний трек «Танцюй» отримав широку підтримку від українських радіостанцій та користувачів соціальних мереж, ставши яскравим початком сольної творчості. Новий сингл «Принцеса» — маніфест сучасної самодостатньої дівчини, приправлений яскравим грувом. Пісня-афірмація, що нагадує, як важливо цінувати саму себе.

«Образ принцеси — уособлення неіснуючого ідеалу. Суспільство нав‘язує жінкам стереотипну красу та модель поведінки, і мене це дуже бентежить, бо втрачається індивідуальність, той самий шарм, який притаманний кожній з нас. І справді красиві дівчата, рівняючись на вигадані «шаблони», шукають, і, звісно, знаходять в собі недоліки. Я хочу, аби «Принцеса» нагадувала жінкам, що ідеальних немає. Бо справжня жінка – не ідеальна, а ідеальна жінка – не справжня», – коментує DIANA.

За п‘ять днів до прем‘єри, виконавиця почала публікувати на своїх сторінках фрагменти пісні, які супроводжували відеовідрізки. Під кожним була символічна історія — вона давала слухачам зрозуміти, чим надихалась авторка, створюючи пісню.

«Рядок «Шануйся, дівчинко, бо ти того варта» став криком душі. Щодня, гортаючи стрічку новин, я читаю все більше шокуючих історій. Поліціянти ґвалтують жінок, професор університету може написати в себе у фейсбук: «Жінок можна, а іноді і треба бити», жінка, якій чоловік «подарував» струс мозку йде в поліцію, а там їй відповідають: «Ми не можемо вам допомогти, якщо ви в шлюбі, він має на це право». Це лише крихти!

У 2020 році в українських школах з’являється підручник, так званих «основ сім’ї», де жінка — абсолютно підконтрольна особа, яка не має права на кар’єру, на вибір релігії, рішення чи народжувати дитину, та основною метою життя якої має бути «зробити з чоловіка гарного батька».

Ви могли колись уявити, що це буде відбуватись на наших очах паралельно з польотами людей у космос? Я — ні», – писала DIANA.

Такі глобальні питання, підняті у, здавалося б, пісні про кохання, вона пояснює так: «Принцеса» – про те, що ти в себе одна. І я хотіла розказати про це максимально просто. Коли в стосунках є місце зраді, обману, насиллю, приниженням — потрібно йти. І ні секунди не думати, що ти у чомусь винна і маєш щось виправити. Навіть якщо довгі роки тобі це повторювати з дня в день, потрібно знайти в собі сили визнати, що це не правда. «Йди шукай собі принцесу» – моя відповідь всім, хто колись ображав дівчат. Знайдіть кращу. Шукайте свою неіснуючу принцесу, але дайте вдихнути на повні груди тій, якій зробили боляче».

DIANA – Принцеса
Придбати
Виконавиця у FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *