ДiагноzZ – Людина
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ДiагноzZ – Людина?.. (EP)

Друзі, сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги творчість ще одного молодого вітчизняного колективу під назвою «ДіагноzZ» з мальовничих Чернівців. Хлопці формально називають свій стилістичний напрямок альтернативним роком, відмічаючи практично повну відсутність жанрових обмежень у музиці.

Учасники гурту почали ставити свій музичний «ДіагноzZ» у 2014 році, коли було засновано перший склад молодої формації. Пізніше у буковинського колективу настав період затишшя, який музиканти нещодавно завершили, оголосивши про повернення до активної творчої роботи в оновленому складі. А вже зараз слухачі мають змогу ознайомитись із першими результатами цієї роботи, прослухавши свіжий дебютний EP-реліз колективу під назвою «Людина?..» .

До нового EP увійшло чотири авторські композиції гурту, серед яких соціальний трек «Чого вартує життя», пісня «Пограбуй мій світ», що є спробою знайти золоту середину між комерційним та неформальним звучанням, абсолютно форматна «Ніч» та класична альт рокова композиція під назвою «Така холодна заметіль».

«Приступаючи до роботи, ми були одразу націлені на те, щоб у дебютному міні-альбомі максимально показати різноплановість нашої музики. Звісно, це доволі важко зробити у межах чотирьох пісень, але всі вони є достатньо несхожими. Головним меседжем, який ми намагались донести до слухачів, є запитання до самих себе, а чи є ми з вами, власне, людьми? Взагалі, девізом гурту «ДіагноzZ» стали рядки однієї з пісень, яка увійде до наступного міні-альбому – «Збережи свій діагноз “Людина”», – розповів «Нотаткам» вокаліст гурту Октавіан Москалюк.

Співак поділився інформацією про те, що вже зовсім скоро «ДіагноzZ» приступає до запису російськомовного синглу «Открой», а також у найближчих планах музикантів значиться випуск наступного міні-альбому.

[fap_track id=”6840″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *