ДіагноzZ – Зірки
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ДіагноzZ – Зірки (Сингл)

Новинка від молодого чернівецького гурту «ДіагноzZ» – свіжий сингл під назвою «Зірки», який став справжнім передвісником скорої появи першого повноформатного альбому колективу. Лідер гурту Октавіан Москалюк написав цю пісню в далекому 2013 році, коли формацію ще не було засновано, але вже тоді він створював композицію «Зірки» з урахуванням її подальшого виконання колективом у повному класичному складі. Запис презентованої новинки відбувався на столичній студії звукозапису Family recods, а її саунд-продюсерами виступили Сергій Бакай та Ігор Йовенко.

«У кожної людини завжди є власні проблеми, які властиві саме їй. Комусь вони можуть здаватись занадто простими чи навпаки надзвичайно складними. Але кожна людина – це зірка. І тільки яскравим зіркам під силу з цим прокидатись та жити, тільки зірки здатні затьмарити всі труднощі своїм сяйвом», – розповів нашому сайту фронтмен «ДіагноzZ».

Подальші плани гурту на майбутнє, а якщо точніше, то навіть на найближчі дні – це презентація вищезгаданого студійного альбому «Небо», який побачить світ вже цього четверга, 19 травня 2016 року. Шукайте реліз на сторінках нашого сайту!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *