DI – Ти Вільна
Електронна музика, Матеріали, Релізи

DI – Ти Вільна (Сингл)

Пропонуємо вам познайомитися з молодою виконавицею сучасної електронної музики на псевдо DI (вона ж Діана Королюк) та її першою студійною роботою під назвою «Ти Вільна», якою співачка днями поділилася з усіма охочими меломанами. І хоча прем’єра синглу відбулася зовсім нещодавно, саму композицію дівчина написала ще близько 3 років тому.

«Головний девіз пісні «Ти вільна» – краще вже бути одній, аніж з ким прийдеться. Адже кожна жінка, мама, бабуся, сестра заслуговують тільки найкращого. І часто буває так, що у своєму житті вони терплять невірного чоловіка, лицемірну подругу, чи давно набридле ремесло… Тому варто зупинись, задуматись, хто ти є і чого ти дійсно хочеш, відкинути з життя людей, які приносять виключно негативні емоції, порушують твою сутність, спричиняють біль. Головне – ніколи не боятися змін. Треба діяти! Лише тоді все буде добре!» – ділиться з читачами «Нотаток» DI.

Всього лише кілька днів з моменту свого оприлюднення знадобилося композиції «Ти Вільна» для того, щоб встигнути отримати чималу кількість схвальних рецензій від поціновувачів електронної української музики, що неабияк надихнуло Діану до подальшої творчості в цілому та до підготовки наступного синглу, роботу над яким, до речі, вже розпочато.

Українська музика: DI – Ти Вільна

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *