DI – Бездоганні
Матеріали, Популярна музика, Релізи

DI – Бездоганні (Сингл)

Без малого півроку тому ми вже почали знайомити читачів «Нотаток» із творчістю співачки Діани Королюк та її музичним проектом DI, у розрізі дебютного синглу «Ти Вільна», а сьогодні маємо на меті запропонувати до вашої уваги нову пісню виконавиці під назвою «Бездоганні». Активно робота над новинкою тривала останні півтора місяці і вилилася у легкий та безтурботний український електро-лаунж. Слова та музика – DI, аранжування та саунд-продюсинг – Женя Чичановський та Роман Калин.

«Головна ідея треку є доволі простою: не потрібно бути ідеальним, щоб дійсно сподобатись іншій людині. Будь собою, будь щирим, і саме за це тебе любитимуть. Тільки тоді ми станемо насправді бездоганними», – розповіла нашому сайту про свою новинку Діана, побажавши водночас усім приємного прослуховування.

За словами DI, у її найближчих творчих планах значиться робота над третьою авторською композицією, зйомки відео, а також ще деякі цікаві активності, які поки що залишаються у таємниці. Втім, нам вдалося дізнатися, що зйомки згаданого співачкою ролику будуть провадитися саме у форматі кліпу до пісні «Бездоганні». Тому долучайтесь до сторінки проекту у Фейсбук та не пропустіть прем’єру першого офіційного відеокліпу від DI!

Українська музика: DI – Бездоганні

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *