дмитро масліхін – вільнавілла
Живі виступи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

дмитро масліхін (desus) – вільнавілла (Сингл + відео)

Пам’ятаєте, трохи більше півроку тому ми знайомили вас із дебютним альбомом цікавого молодого проекту «вільнавілла»? Так от, станом на сьогодні, доля цієї формації лишається у «підвішеному» стані, але не дивлячись ні на що, його засновник Дмитро Масліхін не припинив активно займатися творчістю та продовжує свою музичну діяльність у форматі one-man band. І зараз, як ви вже напевно здогадались, ми пропонуємо до вашої уваги його нове сольне напрацювання, яке музикант присвячує своєму колишньому гурту, охрестивши цей твір навіть тотожною назвою – «вільнавілла».

«Ця композиція присвячена моєму гурту «вільнавілла», який на початку року взяв дуже хороший старт у знайомленні аудиторії із своєю творчістю, але, на жаль, зараз робота на паузі – колектив покинув барабанщик через різницю поглядів на майбутнє команди. Ну а «вільнавілла», в свою чергу, так і лишилась кораблем у плаванні, який знає напрямок свого стрімкого маршруту. Презентована пісня вийшла достатньо самомотиваційною, як для гурту «вільнавілла», так і мотиваційною для будь-кого, хто стрімко рухається по життю до кожної своєї мети. Її текст було написано у потязі по дорозі до Києва на виступ у травні цього року, та вже тоді в команді «вільнавілла» відчувався дух непорозуміння. Мабуть, велика кількість неприємних думок і стала допінгом для швидкого написання слів, і вже за декілька годин текст було повністю створено. З часом, звісно, було внесено деякі корективи, і ось результат», – розповів нашому сайту Дмитро Масліхін.

До релізу також додається відео виконання свіжої пісні, яке обіцяє стати далеко не останньою подібною роботою. Наразі Дмитро Масліхін, він же desus, вже активно працює над наступним роликом до чергового авторського треку.

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *