Destroy My hope – ЛЮД
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Destroy My Hope – ЛЮД (Альбом)

Трохи потужної hardcore/metal агресії до вашої стрічки новин! Чернігівські важковаговики Destroy My Hope нещодавно представили на розсуд шанувальників альтернативної музики свій новий, вже другий за ліком повноформатний лонг-плей, що вмістив у себе десять авторських треків, об’єднаних єдиною назвою «ЛЮД». Загалом свіжа платівка стала третім студійним релізом у дискографії команди, склавши компанію попередньому довгограю «Свобода», та дебютному, однойменному із назвою гурту, міні-альбому.

За словами учасників Destroy My Hope, після прем’єри платівки у 2016 році, вони одразу ж та без жодного перепочинку взялися за активну роботу над його наступником. «Робота над диском «ЛЮД» розпочалась одразу після релізу альбому «Свобода» 2016 року. З самого початку ми планували взяти паузу після тільки-но записаного альбому, та бажання і натхнення не зникало, тож ми знову взялися до справи. Адже кожен з нас щиро любить музику, нам подобається, коли на концертах люди відриваються з задоволенням. Ми із радістю втілюємо в пісні наші думки, очікування, проблеми, життєві позиції, тощо», – розповів «Нотаткам» Максим, вокаліст Destroy My Hope.

Варто додати, що запис матеріалу відбувався у рідному для музикантів Чернігові, на студії Андрія Мойсеєнка. Після офіційного оприлюднення у мережі двох своїх перших альбомів, учасники формації Destroy My Hope все ж таки мають на меті нарешті взяти невелику паузу у студійній роботі, при нагоді даючи вибухові концерти та накопичуючи ідеї для подальшої музичної діяльності.

Українська музика: Destroy My Hope – ЛЮД

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *