Десь Там – Я все знайду
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Десь Там – Я все знайду! (Альбом)

Маємо для вас гарні музичні новини – молодий столичний рок-гурт «Десь Там» поділився зі всіма охочими вітчизняними меломанами своїм дебютним 9-трековим альбомом, що отримав назву «Я все знайду!». Якщо вже бути зовсім точним, то нова платівка киян вмістила у себе не дев’ять, а вісім авторських композицій, а також спеціальну скорочену радіоверсію пісні «Вчорашній Чай». Запис презентованого музичного матеріалу відбувався на студії Top Sound.

«На мою думку, у нашому альбомі «Я все знайду!», відповідно до його назви, кожен слухач зможе відшукати щось своє, щось особливе. Те, що буде близьким особисто для нього. Принаймні ми до цього прагнули і не боялися бути різними під час роботи над ним», – розповів «Нотаткам» вокаліст та гітарист гурту «Десь Там» Артур Чумаченко.

Він також зазначив, що просто зараз гурт активно працює над своїм наступним міні-альбомом, який поки що не має назви. Але наразі вже відомо, що в майбутній EP гурту «Десь Там» увійдуть чотири абсолютно нові композиції, тож не пропустіть реліз.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Дехто з мережи says:

    Дуже гарний гурт, раджу всiм послухати.

  2. Вітка says:

    Прекрасний гурт!!! У фронтмена гурту прекрасний голос =) Нереально круті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *