Денис Скрибка - Без Фальші
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Денис Скрибка – Без Фальші (Сингл)

Автор і виконавець із Білої Церкви Денис Скрибка пропонує до уваги меломанів свій новий реліз під назвою “Без Фальші”. Сингл було записано після початку повномасштабної війни, відтак, не зважаючи на те, що слова пісні народилися значно раніше, ця робота влучно передає теперішні почуття й події.

Разом із Денисом над композицією працював Вадим Грогуль (електрогітара, аранжування). Із аранжуванням також допоміг Сергій Макаренко, який, окрім того, займався мастерінгом та зведенням. Сингл створено на студії звукозапису CJ MARS Production.

Денис Скрибка - Без Фальші

“Пісня “Без Фальші” була написана задовго до повномасштабної війни, проте текст влучно передає сьогоденні емоції українців. Вадим Грогуль вдихнув нове життя у композицію. І ми вирішили спільно записати сингл.

Дехто назавжди покинув свій дім, для когось життя перетворилося на суцільну боротьбу й виживання. Та ми віримо, що кожен українець має сильний внутрішній ресурс, щоб продовжувати жити далі та створювати щасливе майбутнє навколо себе”, – коментує Денис Скрибка.

Почути “Без Фальші” можливо на всіх офіційних музичних сервісах і платформах.

Денис Скрибка – Без Фальші
Пісня на музичних платформах

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *