Денні Дельта - Їде Фура
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Денні Дельта – Їде Фура (Відео)

Реп-виконавець Денні Дельта презентував нову роботу під назвою «Їде фура», яку він присвятив усім волонтерам. До слова, сам виконавець активно займається волонтерством і закликає робити те саме всіх інших.

За словами Денні Дельти, багато людей почали рослаблятися, перебуваючи в умовно безпечних регіонах України. Але з огляду на активізацію ракетних обстрілів загарбниками – робити цього категорично не можна. На думку автора, найкращі ліки від розслабленості – волонтерство, за допомогою якого можна не тільки приносити користь країні, але й також банально тримати себе у тонусі. Сам артист регулярно розвантажує та завантажує гуманітарну допомогу, займається її фасуванням, проводить збори коштів для закупілі різного обладнання нашим військовим.

«Я вам скажу, що волонтерство – це дуже дієвий спосіб почуватися потрібним та залученим до дійсно важливих справ. Йому і присвячений новий сингл «Їде фура». Дивіться круте, дотепне лірик-відео на ютьюбі / слухайте трек на зручному стрімінгу!», – каже він.

Денні Дельта – Їде Фура
Слухати або придбати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *