Денні Дельта – При5
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Денні Дельта – При5 (Альбом)

Трохи україномовного речитативу до ваших стрічок новин! Музична історія, яка фактично розпочалася у новорічну ніч 2016 року та майже дотягнула до її наступниці у 2017 – все це про другий сольний реліз від Денні Дельти під назвою «При5», що вмістив у себе треки різного тематичного спрямування, водночас, за словами автора, об’єднані єдиною емоційною лінією. Свіжий реліз розповсюджується у всесвітній мережі на вільній основі, тому не баріться слухати, завантажувати та коментувати представлений на ваш розсуд матеріал.

«При5» – місце екзистенціального смутку, добровільної самотності і пошуку гармонії з оточуючим світом, вороже налаштованим проти людини, котра намагається осмислити суть перебування тут. Цілісність релізу забезпечує творчий тандем емсі і бітмейкера, що гармонійно доповнюють створену атмосферу. Це реп не від реперів у шаблонному розумінні цього слова», – зазначив у коментарі «Нотаткам» Денні Дельта.

Загалом до альбому «При5» увійшло вісім авторських композицій загальною тривалістю близько тридцяти хвилин, серед яких знайшлося місце трьом feat-овим трекам. До спільної роботи над матеріалом були запрошені Дядя Вова, Asquette, Фріл, PVRVNXID та Рома Майк. В одному зі своїх інтерв’ю Денис відмічав, що кайфує від абсолютно кожного треку платівки, адже у ній, на відміну від сольного дебютника, він мав змогу реалізувати величезну кількість своїх творчих ідей. І хоча автор завжди достатньо самокритично відноситься до своєї музичної діяльності, твердження щодо того, що Денні Дельта та хлопці попрацювали на славу може стати влучним епіграфом альбому «При5».

Найкращою вдячністю за оприлюднений разом із download-лінками матеріал можуть стати ваші відгуки щодо почутого, розміщені, наприклад, у соціальних мережах. Лишайте ваші дописи на сторінках Денні Дельти ВК чи Fb та слідкуйте у них за подальшими новинами та анонсами від виконавця!

Денні Дельта – При5

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *