Денні Дельта – Навиджу
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Денні Дельта – Навиджу (Альбом)

Для уваги всіх поціновувачів сучукррепу свіжий реліз від Danny Delta, україномовного МС з Нововолинська, під назвою «Навиджу». Це вже третя платівка цього широковідомого у вузьких колах виконавця, якого «Радіо24» після виходу минулого альбому включили до списку найперспективніших нових музикантів країни, а також: в якого є спільний трек з VovaZiLvova; на якого ображений Ярмак за ігнорування його повідомлень; чию ідею треку запозичили «ТНМК» після спільного ефіру на «Першому Національному». Здається, цих фактів має вистачити, аби вам захотілося бодай прослухати альбом «Навиджу».

«Працювали над матеріалом рівно рік. У своїй концепції альбом витриманий вже у фірмовому стилі: ми спробували в ідеальному співвідношенні поєднати все найкраще із золотої ери хіп-хопу та нових епох жанру. У самій назві і закладається наскрізна ідея: це вірші про місто, яким дихаєш, але йому чхати на тебе; про людей, котрі готові жертвувати нирками, але виривають серця; про почуття, що їдять зсередини, але годують натхнення», – розповів читачам «Нотаток» Danny Delta.

Цікаво, що перший сингл з платівки «Навиджу», трек під назвою «Трешер», свого часу став першою роботою від Денні Дельта за майже два роки, тому цей альбом є чудовим приводом навіть для знавців жанру заново познайомитися із творчістю виконавця. Попередню платівку «При5» також можна знайти на «Нотатках» за наступним лінком.

Денні Дельта – Навиджу

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *