Dazzle Dreams - Diva
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Dazzle Dreams – Diva

Квінтесенція музики сучасного мегаполісу з ухилом в романтизм і меланхолію – саме так можна у декількох словах представити четвертий студійний альбом київського сінті-поп проекту Dazzle Dreams під назвою “Diva”. Неймовірна атмосферність і витонченість творчості музикантів вже фірмово підкреслюється в унісон лунаючим харизматичним вокалом. Чи не так має виглядати електронна музика, що знайшла своє життя поза межами клубів і концертних майданчиків? Мелодіями Dazzle Dreams, здається, дихає будь-яке велике нічне місто: яскравими вогнями бордів, монотонними спалахами вітрин і очима людей, що ніби в такт блукаючи лабіринтами кам’яних джунглів наспівують мотиви платівки. У цьому, так званому another life, зовсім неважливо хто ти і яку музику слухаєш, адже на перші шаблі тут виходить здатність сприймати щось інше, щось нове і, певно, щось незвичне. Якщо ви звісно не знайомі з першими релізами Dazzle Dreams, що відносять слухача у такий собі етно-лаундж зі зміксованих фольклорних мотивів і по-європейські якісної музики.
В основу проекту Dazzle Dreams покладено сформовані за багато років погляди на музику трьох, далеко не останніх на теренах української сцени професіоналів. Зокрема незмінний фронтмен гурту Дмитро Ципердюк довгий час займався продюсуванням таких зірок українського шоу-бізу, як Олена Вінницька, Наталія Могилевська, Асія Ахат та багатьох інших. Розпочинав свою творчу діяльність Дмитро на початку 90-х в Івано-Франківському гурті «Морра», дещо пізніше переключивши увагу на продюсування відомої тоді формації «Ла-манш». Саме за його сприяння композиція під назвою «Погляд» потрапила до збірки саундтреків кінокартини «Брат-2». Сергій (Шура) Гера, відомий українським слухачам завдяки багаторічній кар’єрі у «Скрябіні», а нині у «Другій Ріці». Цікаво, що саме завдяки гурту «Ла-манш» відбулась зустріч майбутніх засновників Dazzle Dreams, адже Шуру настільки вразила творчість проекту, що він захотів особисто поспілкуватись з музикантами. Третім учасником проекту став Грег Ігнатович, що раніше співпрацював з хлопцями у якості аранжувальника на студії звукозапису «Cocoon», керівником якої є Дмитро.
Видання альбому «Diva» було приурочено до значущої дати у творчості Dazzle Dreams – семиріччя формації. Вітати музикантів із днем народження і виходом нової платівки зібралося чимало друзів проекту і звичайних поціновувачів якісної української музики, яких ледь-ледь вмістив в себе один з київських клубів. Хлопці влаштували справжне грандіозне мікс-шоу з нових пісень гурту і вже відомих хітів, представлених на трьох минулих альбомах. Того вечора Dazzle Dreams підтримували музиканти «Другої Ріки», гурту «Lama», Наталія Морозова, Persona Grata, Олена Попова та багато інших цікавих і неординарних особистостей.

[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/9538668″ params=”color=575452&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *