DAYTON & Fantonio & Trueta - Я питаю
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

DAYTON & Fantonio & Trueta – Я питаю (Кліп)

«Я питаю» – спільна робота українських музикантів DAYTON, Fantonio та Trueta.

Зауважимо, що DAYTON (він же Вадим Куліковський) – співак, саунд-продюсер, засновник нового музичного лейблу BASTIGA. Нещодавно його було включено до лонг-листа потенційних представників України на «Євробаченні».

Як зазначив DAYTON, пісня «Я питаю» є справді особливою та глибокою роботою. Артист сподівається, що меломани це оцінять. Відео до композиції було знято виключно власними силами, в умовах сьогоденної війни. Втім, за словами співака, у нього вкладено душу, у ньому присутні важливі бачення та ідеї.

DAYTON

Fantonio (Антон Фоменко): «DAYTON, дякую за круту роботу і також вітаю і тебе з першим треком на твоєму лейблі! Trueta, ти найкраща».

Trueta (Ольга Ханко): «Пісня з купою запитань – вічних, важливих та, нажаль, цього року звичних для українців. Дуже рада та щаслива бути частинкою цієї цікавої роботи. Зважаючи на те, як вона взагалі зʼявилася та розвивалася. Це окрема та по-справжньому творча історія. В середині червня я поїхала з Антоном до студії Вадима – для підтримки чи можливо поради під час запису. Ну і звісно, це цікаво – бачити процес роботи в студії. Так от, під час запису частини пісні, яку запланом мала виконати інша виконавиця, потрібен був жіночий голос, для прикладу. Я проспівала свій шматок, хлопцям сподобалось і вони лишили мій варіан не шукаючи вже нікого. Тож, коли почуєте чи побачите ім’я «Trueta», то це я :) »

Операторську, режисерську роботу та монтаж DAYTON провадив разом із Катериною Іваницькою.

Пісня «Я питаю» вже доступна на популярних музичних платформах.

DAYTON & Fantonio & Trueta – Я питаю
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *