Алєся Давидова – Дівчинка з Минулого
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Алєся Давидова – Дівчинка з Минулого (Кліп)

Рівненська виконавиця Алєся Давидова нещодавно представила глядачам свій новий офіційний відеокліп на чуттєву авторську пісню «Дівчинка з Минулого». Операторсько-режисерський тандем нової роботи сформували Олександр Кулак та Ельвіра Райчук, а сам знімальний процес проходив у столиці України та тривав 3 дні. До зйомок було залучено спеціально облаштоване приміщення, де, власне, знаходилася алегорична стіна зі спогадів, яку за сценарієм руйнує головний герой.

За словами Алєсі Давидової, пісня «Дівчинка з Минулого» та презентований відеокліп є дуже особливими для неї, адже вони стали символічним відгуком особистого минулого співачки. «Кожну складову нашого життя, всі відносини та супутні до них почуття слід сприймати як низку своєрідних етапів, чи то, деколи, навіть, випробувань. Для мене «Дівчинка з Минулого» – життєво необхідна крапка перед наступним етапом буття. Це моя особлива історія, мій меседж у «вчора», – зазначила співачка.

Нагадаємо, що попереднє відео Алєсі Давидової на пісню «Блакитними Очима не Вбивають» знімав той самий Сашко Кулак на березі Чорного моря, в Одесі. Переглянути цей ролик, так само як і новинку, ви завжди можете на нашому сайті за наступним посиланням.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *