Алєся Давидова - Блакитними Очима не Вбивають
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Алєся Давидова – Блакитними Очима не Вбивають (Кліп)

Є в нашій країні, окрім всього іншого, і перспективна музика популярного напрямку, позбавлена на щастя характерного естрадного лоску, зайвого пафосу та неосмислених текстів-клонів із надто прогнозованими римами. До вашої уваги новий кліп рівненської співачки Алєсі Давидової на її хітову україномовну композицію «Блакитними Очима не Вбивають», яка спочатку існувала виключно в акустичному форматі, а у відеоролику трансформувалася у пісню із класичним повноскладовим звучанням. До речі, гітара та аранжування свіжого треку – Олексій Казанцев, лідер вітчизняного панк-рок гурту «Брем Стокер».

Пісня «Блакитними Очима не Вбивають» – це слова кохання, що з часом набувають абсолютно нового значення, написані самою виконавицею та огорнуті в чудову мелодію Наталею Мельничук. Записували вищезгадану композицію Алєсі Давидової на рівненській студії Індюк Рекордз.

Щодо самого кліпу, то знімав його в місті Одеса на березі Чорного моря український кліпмейкер Сашко Кулак, який, до слова, дуже захопився ідеєю зняти кліп саме на цю пісню та занурився у результаті в робочий процес із головою. Рояль, який ви побачите у кадрі, було взято в аренду на київській кіностудії імені Довженко. Окрім того, що цей громіздкий інструмент музиканти мали транспортувати своїми силами в Південну Пальміру, знімальній групі до того ж довелося ще й власноруч його перефарбовувати. Всі учасники зйомок зазначають, що то була важка, але водночас цікава пригода, що не минула дарма.

Прем’єра нової музичної міні-стрічки відбулася на офіційних інтернет-сторінках Алєсі Давидової, а також в етері музичного телеканалу М2.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Nata Li says:

    Дуже зворушливий відеокліп, а текст просто розриває.Горжусь,що це український продукт!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *