Давня Казка – Терен
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Давня Казка – Терен (Сингл)

Хлопці з луцького колективу «Давня Казка» презентують літню запальну новинку під назвою «Терен». І хоча, за словами музикантів, дана композиція була написана та вперше зіграна доволі давно, записати трек студійно їм трапилося тільки зараз.

«Наша нова пісня, звісно ж, про кохання, якому сприяють навіть сили природи та може позаздрити сам терен. Головною ідеєю є побажання кожному чоловікові знайти одну єдину квітку – кохану, яка буде затьмарювати природу і є гарнішою за всі квіти Землі!» – розповідає читачам «Нотаток» лідер «Давньої Казки» Євген Чепіль.

Співак також повідомив, що наразі гурт виношує ідею стосовно візуалізації свого «Терену», тому всіх бажаючих будь-яким чином докласти руку до знімального процесу, просить зв’язатися з колективом за допомогою повідомлень у соціальних мережах. Команда потребує допомоги практично у всіх процесах – починаючи від безпосередніх зйомок та подальшого монтажу відзнятого матеріалу, до ідей та людей, які мають бажання знятися у цій міні-стрічці. Знімальний процес має відбутися до завершення цьогорічного літа.

Українська музика: Давня Казка – Терен

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *