Давня Казка – Казковий
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Давня Казка – Казковий (Альбом)

Волинський гурт «Давня Казка» записав та оприлюднив свій перший «Казковий» альбом, що вмістив у себе одинадцять композицій, серед який сім авторських творів та ще чотири переспіви народного фольклору. Не зважаючи на те, що луцька команда існує вже практично цілих десять років, на видання платівки музиканти зважилися тільки тепер, скомпонувавши свої напрацювання різних років, але не включили до неї музичний матеріал, що раніше вже публікувався у мережі. Всі слова та музику, окрім, звісно що, народних, написав лідер гурту Євген Чепіль.

«Цей альбом ніби початок чогось більшого і масштабного! Тому ми зробили невеличке представлення гурту першою інтро-пісенькою та використали там рядки Лесі Українки. До речі, багато хто у нас запитує, чому до «Казкового» альбому увійшли українські народні пісні, та чи не пов`зано це з браком авторського матеріалу. Зовсім ні, у нас ще є чимало нових композицій, і не на один альбом вистачить. Просто ми вважаємо, що українська культура і пісня є геніальними і дуже красивими, тож вони заслуховують на регулярні реанімації, щоб бути на слуху і не забуватися. До того ж це невеличкий експеримент з визначення потреб слухача», – розповів «Нотаткам» вокаліст «Давньої Казки» Євген Чепіль.

Також він побажав усім читачам нашого сайту слухати тільки гарну українську музику та очікувати на наступні новинки від «Давньої Казки». Ну а якщо ж після прослуховування у вас виникне бажання залишити відгук про новий «Казковий» альбом, зробити це ви можете трохи нижче просто на цій сторінці або ж у соціальних спільнотах гурту.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій Запоріжжя says:

    мені подобається!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *