Давня Казка – Хмарки
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Давня Казка – Хмарки (Кліп)

Близько місяця тому, лучани з гурту «Давня Казка» оприлюднили у мережі свій дебютний «Казковий» альбом, доступний для ознайомлення на нашому сайті за наступним посиланням. Після інтернет-презентації платівки, музиканти твердо вирішили довго не гаяти часу і майже одразу взятися до наступної запланованої роботи – колектив вирішив відзняти кліп до однієї з пісень альбому. Задля візуалізації, на думку хлопців, якнайкраще підходила романтична композиція «Хмарки», а до роботи над нею вони вирішили запросити Володимира Сиротинського (зйомка та подальший монтаж матеріалу), який вже має у своєму активі три попередні відео «Давньої Казки».

Отже, як ви вже, напевно, зрозуміли, у «Хмарках» мова піде про кохання: щире, справжнє, віддане та чесне. За задумом команди, у відео вони хотіли показати чисту дружбу, яка з часом природно еволюціонує та переростає в інші, значно глибші почуття. А хто може продемонструвати непідробні емоції краще за дітей? Саме тому головні ролі відео виконали юний джентльмен Денис Мостовий та маленька леді Анастасія Аніскова.

Як розповів нашому сайту вокаліст «Давньої Казки» Женя Чепіль, наразі гурт вже планує ще декілька своїх наступних відео на пісні зі згаданого «Казкового» альбому, тож слідкуйте за новинами!

Давня Казка – Хмарки

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *