DASH – 7Я
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

DASH – 7Я (Кліп)

«Сімейний» кліп від rapcore/hardcore формації DASH (нищівний удар, натиск, – англ.) під назвою «» присвячено найближчим друзям і найвідданішим прихильникам команди, словом, усім тим особливим людям, які підтримували команду з самісінького початку її діяльності і до сьогодення. Усі задіяні у зйомках люди – це виключно шанувальники творчості DASH, тому втілена у ролику потужна енергетика, драйв та запальні танці не є награними, а представляють собою цілком реальні емоції. Зйомка відбувалася на території арт-простору «Суспільна платформа Колізей КПІ».

«Наші прихильники давно чекали на новий матеріал від нас. І ми вирішили зробити їм приємне: запросити на зйомки кліпу на пісню, яка і присвячується нашій музичній сім’ї! Головна ідея пісні – будьте тими, ким ви є, не соромтеся і не виправдовуйтесь за ваші смаки і вподобання, відмінні від схильностей сірої маси довкола», – поділився з читачами «Нотаток» фронтмен DASH.

До слова, кліп «» став дебютним роликом відеографії колективу та першим релізом після майже дворічної творчої паузи.

Наразі столичний колектив вже почав припрацьовувати свій наступний офіційний реліз, який буде видано у форматі веб-синглу, можливо, також, доповненого офіційним відеокліпом. Його прем’єра відбудеться вже після Нового року, ближче до виступу DASH на розігріві відомого американського бенду Hed PE (26.02.18, Sentrum).

Українська музика: DASH – 7Я

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *