Дао Парк - Юз
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Дао Парк – Юз (Кліп)

Ода молодості: Дао Парк представляють нове відео на трек «Юз». Це друга відеоробота гурту після виходу дебютного лонгплея «Подорож».

«Ця пісня — посвята всім гарячим та сміливим серцям, що всупереч різноманітним перешкодам, всупереч дефіциту підтримки й розуміння з боку соціуму досягають своїх цілей», — так ідеологи Дао Парк, Родіон Іванов та Уляна Голіней, влаштовують нам екскурсію хитросплетеними сенсами своєї нової роботи «Юз».

Два роки тому лірика «Юз» вилилася з роздумів Уляни у віршовану форму. Авторка згадує, що тільки з часом ця поезія кристалізувалася в пісню, об’єднавшись з незалежно створеною музикою Родіона. «Це значно більше, ніж результат спільних пошуків, це дві автономні роботи, які здобули свою цілісність лише в симбіозі», — коментує колектив.

На підтримку пісні Дао Парк представили барвисте сюрреалістично відео, де історія викладена таємничою мовою символів. За допомогою загадок та візуальних алегорій гурт розповідає нам про те, що всі труднощі — тимчасові.

Концепцію та сюжет кліпу розробили Маша Вейсберг і Катерина Бридун — співзасновниці молодої продакшен студії Pillz Production. «В основі нашого задуму закладена ідея про те, що всі проблеми й тривоги — неминучий результат знайомства з навколишнім світом. Звичайно, можна нескінченно боротися з вітряками, але ж набагато ефективніше розслабитися й усвідомити: щастя — просто бути, тут і зараз», — розповідають дівчата. — «За допомогою кольористики ми прагнули передати відчуття сну, ілюзорного моменту. У той час як загадкові сюжетні повороти покликані продемонструвати певну іронію життя».

Оператором відео виступив Юрій Футало, відомий за попередньою роботою з гуртом над створенням кліпу «Дещо Коли». Зйомки відбувалися поблизу від Львова й зайняли лише один день.

Нагадаємо, що раніше Дао Парк представили свій перший повноформатний альбом «Подорож». Реліз представлено лейблом Mnogo Vody.

Дао Парк – Юз
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Уляна Голіней says:

    Привіт!) Хотіли б попросити, якщо це можливо, чи ви можете виправити ім’я режисера в тексті на Катерина Бридун (не Бредун:)) дякуємо наперід. Коментар можете не публікувати

    1. Привіт, виправили)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *