Дао Парк – Подорож
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Дао Парк – Подорож (Альбом)

Музична подорож у світ «Дао Парк»: гурт представив новий альбом «Подорож».

«Ця робота — алегорія на життя як подорож. У процесі існування ми проходимо крізь різноманітні періоди й етапи, щоразу відчуваючи світ по-новому. Переживаємо безліч станів та настроїв у пошуках гармонії й балансу. Балансу енергій. Ось про що наш альбом», — так про свій перший лонгплей розповідають ідеологи Дао Парк — піаніст Родіон Іванов та вокалістка Уляна Голіней. Винахідливий неосоул, в якому поєднуються елементи фанку, джазових гармоній, ритмічного R’n’B та ретроспективних синт-пасажів. У своєму третьому релізі колектив досліджує нові музичні території й розширює межі власного звучання.

Робота над альбомом протікала протягом останніх двох років й розпочалася практично відразу після випуску другого ЕР «Не Згорає» (2017). Мандруючи платівкою, можна відстежити, як класичне звучання Дао Парк поступово змінюється новими настроями й музичними експериментами, що послужили для гурту невичерпним джерелом ідей.

Вже знайомий слухачам трек «Дещо Коли» врізається в пам’ять загадковим абстракціоністським текстом і саундом лампових синтезаторів. До речі, це один із фундаментальних елементів у новому релізі. «Ми справжні фанати музики 80-х, в основі якої закладені різноманітні синтезаторні партії, тож у нашому альбомі можна помітити певні відсилки до того часу».

Слідом йде пісня «Юз», що ніби насичена духом молодості — він буквально просвічується крізь лірику, сповнену яскравими метафорами. «Спершу це був вірш, який тільки з часом знайшов свій perfect match у вигляді музики Родіона», — ділиться Уляна. Важливе місце в треку займає джазове соло трубача Сергія Сидоренко. Його знову ж таки можна помітити й у пісні «Для Друга», що задає тон своїм романтичним посилом і «зефірним» саундом, як його характеризує гурт.

Далі ще цікавіше! «Так чи Нi» — пісня, з якої розпочинаються музичні дослідження Дао Парк. «Цей трек, безперечно, один з наших фаворитів. З музичної точки зору тут використані нетипові для нас гармонії, у той час як лірика подібна до алегоричної казки — кожний знайде щось для себе», — відмічає Родіон. Експерименти гурту лише посилюються в треку «Ей Мен», де звучання Дао Парк зміщується в область R’n’B, а Уляна відходить від алюзій і звертається до власних переживань. Цікаво, що саме ця композиція стала дебютом Уляни в створенні музичного аранжування.

Наступні треки «Не Вимикай» та «Радіомісто» на декілька миттєвостей дають розслабитися слухачу, перш ніж його захопить динамічний «Пірнай». «Творчість — не завжди спонтанний процес, іноді це цілеспрямована робота», — відмічають учасники гурту, описуючи пісню, — «Цього разу ми свідомо прагнули відійти від звичних патернів створення музики й записати позитивний трек». Літній, гедоністичний саунд із танцювальними бітами й підбадьорливим меседжем — задум дійсно вдався!

Завершує альбом дуетний трек «Подорож», у центрі уваги якого — лаконічний тандем звучання фортепіано й кристального вокалу. Цікаво, що музику і текст для даної композиції створив Родіон. А сам трек записаний одним дублем. «Якщо бажаєте зрозуміти, що означає “Подорож”, просто прислухайтеся до слів», — фіналізує Уляна.

Альбом «Подорож», як і попередні релізи гурту, був записаний на студії AV Sound за підтримку саунд-інженера Валерія Лихачова. Реліз вже доступний для завантаження й стрімінгу в усіх онлайн-магазинах. Видавець — лейбл Mnogo Vody.

Дао Парк – Подорож
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *