Дао парк – Не згорає
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Дао парк – Не згорає (EP)

Київсько-львівський проект «Дао парк» презентує перший міні-альбом «Не згорає», виданий на лейблі Masterskaya, та другий за ліком ЕР у дискографії команди загалом. Стилістику свіжої платівки визначають як експериментальну суміш джазу і хіп-хопу, із елементами R&B-напрямку, фанку та інших супутніх стилів. Словом, перед вами нетривіальний жанровий мікс, який формують п’ять різних за настроєм треків, оздоблених жіночим вокалом Уляни Кушик.

«Нео-соул, фанк, джаз і вокал, що пестить слух, точно змусять вас пристукувати ніжкою у такт цим трекам. А після того – бум, і пісні з EP від «Дао парк» вже на репіті у вашому плеєрі», – обіцяють представники лейблу Masterskaya у соціальних мережах.

Одним із засновників та ідеологів гурту є джазовий музикант Родіон Іванов (піано та аранжування у «Дао парк»), який розповів, що у платівці «Не згорає», учасники проекту прагнули створити дещо футуристичне звучання, наче у подорожі з минулого в майбутнє і навпаки. Задля цього команда використала поєднання елементів лампового саунду з 80-х та сучасних музичних прийомів.

У записі міні-платівки, окрім Уляни (вокал, музика, тексти) та Родіона (аранжування, музика, тексти, клавішні), приймали участь Єгор Гавриленко (аранжування, бас), Микола Зінченко (гітара) та Роман Гуменюк (ударні).

Традиційно для більшості сучасних артистів гурт «Дао парк» пропонує слухачам ознайомитися з їхнім свіжим міньйоном у режимі онлайн, а також, за бажання, підтримати майбутню діяльність формації, офіційно придбавши музичний контент на офіційних сервісах.

Українська музика: Дао парк – Не згорає

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *