Дао Парк – Дещо Коли
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Дао Парк – Дещо Коли (Кліп)

Постмодерністська іронія: Дао Парк представили новий сингл «Дещо Коли». Це перша робота колективу, що увійде до майбутнього лонгплею «Подорож», реліз якого заплановано на 22 травня.

«Ця пісня була створена ще два роки тому й стала однією з перших робіт, що ознаменували початок нового етапу для гурту», — розповідають Дао Парк про свіжий сингл «Дещо Коли». В новій роботі колектив продовжує досліджувати широту музичних територій і демонструвати неочікувані жанрові поєднання.

З виходом «Дещо Коли» Дао Парк переривають тривале творче затишшя. Й одразу ж приголомшують слухачів та експертів самобутньою сумішшю джазових гармоній з елементами фанку та неосоулу. Важливе місце в пісні займає лампове звучання синтезатора, що наростає ближче до фіналу і тим сильніше відсилає нас в епоху 80-х. «У своїй музиці ми намагаємося створити дещо футуристичне звучання, ніби минуле впроваджується в майбутнє і навпаки», — ділиться гурт.

Неможливо не згадати й про чарівливий вокал Уляни Голіней. Голос виконавиці так сильно обволікає думки, що не відразу помічаєш чудернацький текст пісні. Схоже, що гурт вирішив експериментувати не лише із саундом, але і зі смисловим наповнення треку. «Тут справді дуже абстрактний текст. Він нічого не розповідає, не ілюструє події. А смислова спрямованість подається не прямо, а на рівні відчуттів. Це ніби стан душі, коли все довкола — суєта суєт», — дає підказку слухачам колектив.

Відео на трек являє собою постмодерністську іронію. Так ми стаємо глядачами імпровізованого телеканалу Дао ТБ і, здається, знову телепортуємося у часі на декілька десятиліть назад. У центрі сюжету випуск новин. Ситуації, проілюстровані в кліпі, як і рядок, що біжить внизу, демонструють всю комічність телебачення того часу. Для максимальної автентичності відео режисер Юрій Футало використовував при зйомках камеру VHS.

«Дещо Коли» увійде в перший лонгплей гурту «Подорож», реліз якого заплановано на 22 травня. Пісня вже доступна для завантаження та стримінгу в усіх онлайн-магазинах. Реліз представлено лейблом Mnogo Vody.

Дао Парк – Дещо Коли
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *