Дао Парк – Буду такою
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Дао Парк – Буду такою (Сингл)

Зовсім нещодавно молодий український гурт «Дао Парк» презентував новий студійний сингл «Буду такою», який став для самих музикантів літнім експериментом з електронним саундом, танцювальним бітом та позитивною тематикою. Цікаво, що напередодні музиканти анонсували прем’єру синглу у соціальних мережах, але фінальний результат пісні «Буду такою» вийшов зовсім не таким як планувалося, адже музиканти вирішили повністю переосмислити та переінакшити дану роботу, на що знадобилося трохи більше часу.

«Цей трек є результатом експерименту, повного перевертання з ніг на голову його початкового звучання, що привело нас в новий, нетиповий для нашого гурту жанр танцювальної музики. Всі звикли, що «Дао Парк» – це філософські тексти, хіп-хоп біти, джазові гармонії – звичайно це «наше все», але експерименти є завжди джерелом нових ідей», – розповідає вокалістка формації Уляна Кушик.

Нагадаємо, що гурт «Дао Парк» – це тандем київських музикантів та вокалістки Уляни зі Львова. Загалом наразі склад колективу виглядає наступним чином: Родіон Іванов (аранжувальник, піаніст, ідейний засновник гурту), Уляна Кушик (вокалістка, авторка текстів), Микола Зінченко (гітарист), Роман Гуменюк (ударник), Єгор Гавриленко (бас-гітарист), Сергій Сидоренко (трубач та відповідальний за звукові ефекти). «Дао Парк» уже має в своєму доробку два EP, останній з яких («Не згорає») вийшов наприкінці 2017року на лейблі Masterskaya.

Дао Парк – Буду такою

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *