Danylo Kutsenko – Я не хочу
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Danylo Kutsenko – Я не хочу (Сингл)

«Я не можу бігати більше від долі», – стверджував молодий столичний виконавець Danylo Kutsenko, та, нарешті, взявся за студійний запис своєї нової музичної роботи. Нагадаємо, що свого часу ми розповідали читачам «Нотаток» про дебютний альбом музиканта під назвою «Ідентифікація» (послухати можна тут), а сьогодні вже готові познайомити вас зі свіжим авторським синглом «Я не хочу». Пісня була записана та зведена на студії Mango Music (Київ) за безпосередньої участі Євгена Терехова.

І хоча світла за настроєм новинка від Данила має вже звичний для нього ледь-помітний напівакустичний присмак, записана вона була у повному складі музикантів. «Хочу поділитися з вами своїм новим синглом під назвою «Я не хочу», який я вперше випустив фул бендом (до цього були роботи із мінімалістичним аранжуванням, – прим). Рішення записати пісню не в акустичному форматі було прийняте з метою зробити звучання потужнішим і викликати інтерес більш широкої аудиторії. Хочу щиро подякувати усім причетним за підтримку та співпрацю!» – каже Danylo Kutsenko.

Додамо, що наразі новинку можна вільно та офіційно завантажити до ваших гаджетів, або ж ознайомитися з нею в онлайн-режимі. Невдовзі трек також буде доступним для придбання на популярних стрімінгових сервісах, тому за деякий час ви зможете за символічну суму придбати пісню та підтримати проект. Втім, якщо вірити спеціальній долученій до синглу листівці, не менш приємним для виконавця є зворотний фідбек з боку слухачів, а точніше лайки, відгуки, коментарі та подальше поширення роботи у мережі.

Українська музика: Danylo Kutsenko – Я не хочу

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *