Danylo Kutsenko – Ідентифікація
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Danylo Kutsenko – Ідентифікація (Альбом)

Не так давно столичний музикант Данило Куценко (екс- КВІНТА, Seek2find, Imago, The Remedy та інші) вирішив започаткувати свій власний музичний проект, основою якого стали би його авторські тексти та музика. Перші ґрунтовні думки про сольний акустичний гурт почали з’являтися у нього у вересні минулого року, а на початку 2015 вже було сформовано остаточний склад проекту – Віталій Федоров (перкусія), Мар’яна Кудрявченко (бек-вокал), Максим Овчинніков (бас) та сам Данило (вокал, гітара, клавіші, укулеле). Все було готово для творчої діяльності і незабаром Danylo Kutsenko project випустив дебютний двотрековий сингл під назвою «Казка», а через деякий час і ще одну нову пісню «Те».

Альбом «Ідентифікація» став тією першою метою, до якої так прагнув Данило. Цікаво, що спочатку платівка планувався у форматі EP, але під час роботи над матеріалом, нові пісні не переставали народжуватись і зрештою склалися у великий повноформатний реліз проекту. Окрім вільного розповсюдження у всесвітній мережі, «Ідентифікацію» було також видано лімітованим тиражем у форматі компакт-дисків, які окрім основної частини мають додатковий бонус-трек «Віddай». Придбати CD із розробленим вручну дизайном можна за наступним посиланням.

Велику роль у творчому шляху Данила відіграють його друзі, рідні та близькі. Зокрема, його дружина Марія зазвичай не тільки виконує роль музи, що надихає та підказує, а і професійного фотографа на концертах. Також доволі велику роль відіграє Лізавета Ляляева, яка робить увесь дизайн, пов’язаний із діяльністю гурту – це обкладинки синглів та альбому, друк альбому на CD, і офіційний веб-сайт. Всі записи були виконані звукорежисером та за сумісництвом другом Данила – Дмитром Ковальчуком.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *