Dan Alien & Ірена Карпа – Angel123
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Dan Alien & Ірена Карпа – Angel123 (Сингл)

Відомий саунд-продюсер Артур Данієлян у рамках власного проекту Dan Alien записав дуетний трек Angel 123 разом із Іреною Карпою. Свіжа композиція увійшла до нового альбому музиканта «Мрія бутлегерів», ознайомитись з яким ви можете за наступним посиланням.

«Рідко таке буває. Чорнетка, зроблена багато років тому, нещодавно почала грати у мене в голові настільки чітко, що я легко переніс всі партії у свої секвенсори. Так народилася інструментальна версія композиції Angel123. Ця назва – нікнейм якогось користувача, який видає себе за когось іншого, чим ми, власне, весь час і займаємося в соцмережах», – каже засновник Dan Alien.

За словами Ірени Карпи, даний трек – найбільш спонтанна пісня у її житті. Адже коли Артур надіслав їй демо-версію цієї композиції, вона подумала, що в Україні дійсно дуже мало класних танцювальних речей з українськими текстами, і одразу ж чітко вирішила йти на студію. «Ну і та-даааам! Наш з Dan Alien мега-танцювальний трек. Динамічного вам літа, boys and girls!» – пише у Facebook Ірена Карпа.

Зауважимо, що трек Angel 123, разом із іншими композиціями вищезгаданої платівки від Dan Alien можна вільно завантажити або придбати за довільну суму на BandCamp. «Всі зібрані кошти підуть на розвиток науки в Україні», – каже Артур.

Dan Alien & Ірена Карпа – Angel123

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *