daKooka – Performance at Hi5 Studio
Електронна музика, Живі виступи, Матеріали

daKooka – Performance at Hi5 Studio (Live-відео)

Учасники експериментального музичного гурту daKooka Live Band вирішили познайомити слухачів зі своїми новими напрацюваннями та хоча б трохи привідкрити для всіх зацікавлених імпровізовану завісу над майбутнім студійним матеріалом. Чернівецьке тріо, яке прийняло свій теперішній вигляд після нещодавньої трансформації one-man band проекту вокалістки та піаністки Катерини Єременко, перед самим Новим роком записали живу студійну сесію на дніпропетровській студії HI5 Production, де відзняло відео live-виконання трьох своїх авторських композицій.

Щодо презентованих пісень, то серед них значиться виконання учасниками daKooka Live Band двох нових треків – україномовної «Ватри» та англомовної Nobody Loves Me, а також відомої раніше композиції Better Be Alone з минулорічного студійного альбому Radha. Цікаво, що слова титульного твору Vatra були написані фронтвумен гурту Катериною фактично тільки місяць тому, ну а аранжування до нього музиканти створили вже втрьох дещо згодом. Автори пісні зазначають, що при написанні «Ватри» у неї не було закладено якоїсь глибокої внутрішньої ідеї, адже тріо мало на меті зробити легкий для сприйняття якісний продукт, в якому вони могли би продемонструвати загалу напрямок свого подальшого творчого шляху.

Окрім того, учасники daKooka Live Band поділилися з «Нотатками» інформацією про те, що на днях вони оприлюднять в Інтернеті свій новий офіційний відеокліп на пісню Let me down, а також вже планують запис наступного студійного альбому у повному складі та численні живі виступи влітку 2016. Слідкуйте за новинами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *