DakhaBrakha – Пливе човен
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

DakhaBrakha – Пливе човен (Кліп)

Гурт DakhaBrakha презентує новинку «Пливе човен», що стала офіційним саундтреком до фільму Романа Бондарчука «Вулкан» (в українському прокаті з 4 квітня). У супутньому відео до композиції можна побачити фрагменти згаданої стрічки, а також спеціально зняті Романом та Вадимом Ільковим (оператор) епізоди з учасниками музичного колективу.

За словами Романа, за допомогою саундтреку він прагнув досягнути особливого поєднання музикантів із долею героїв фільму. «Завжди мріяв знятися у зоряному кліпі! Дякую, DakhaBrakha, ви – неймовірні! Я щасливий, що ви розімкнули часовий континуум і знайшли можливість створити цю пісню», – коментує режисер кліпу та фільму.

Як зазначають учасники DakhaBrakha, останнім часом вони отримують чимало пропозицій співпраці, пов’язаних із кіно. Зазвичай, музикантам дуже важко приймати їх з огляду на щільний гастрольний та творчий графік, проте одна з таких оферт була особливою. Справа у тому, що представники колективу є давніми прихильниками документальних стрічок Романа Бондарчука і перспектива спільної роботи одразу здалася для них дуже привабливою. У результаті щілину у графіку було знайдено і гурт взявся наново переосмислювати українську народну пісню «Пливе човен», що звучить у стрічці.

«Пiсня та кадри з «Вулкану» – це наше намагання поштовху атмосфери зниклих свiтiв та пошуку загубленого колись щастя», – пишуть у соціальних мережах DakhaBrakha.

Додамо, що переглянути комедійну драму «Вулкан» можна буде в українських кінотеатрах, починаючи з 4 квітня. Історія Романа Бондарчука занурить глядачів у пригоди перекладача моніторингової місії ОБСЄ Лукаса (роль виконує Сергій Степанський) у маленькому містечку Берислав на півдні України. Майбутня кінострічка вже встигла завоювати вісім престижних нагород на різних преміях та фестивалях.

DakhaBrakha – Пливе човен
DakhaBrakha y FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *