DakhaBrakha & Dj NANA – Шо з-под дуба
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

DakhaBrakha & Dj NANA – Шо з-под дуба (Ремікс)

Зовсім нещодавно у мережі з’явилася спільна робота гурту DakhaBrakha та Dj NANA під назвою «Шо з-под дуба». Це перший офіційний ремікс композиції DakhaBrakha за весь час існування колективу. Цікаво, що свого часу оригінальну версію даної пісні обрав у якості саундтреку своєї рекламної компанії відомий англійський футболіст Девід Бекхем, а ще вона звучала в американському телесерiалi «Фарго».

Як зазначила Dj NANA (Анастасія Кумейко), вона завжди мріяла доторкнутися до творчості DakhaBrakha, адже вважає цей колектив без перебільшення справжнім надбанням української музики та сучасної фолк культури зокрема.

У свою чергу учасники DakhaBrakha зауважили, що вони були приємно здивовані тим, як їхня відома пісня «Шо з-под дуба» заграла новими фарбами, отримала потужне електронне звучання, але в той же час лишилася емоційною й «живою».

Аранжування треку: MORPHOM (Роман Черенов). Варто також додати, що до появи реміксу «Шо з-под дуба» доклав свою руку і вміння знаний саунд-продюсер Руслан Квінта, який є штатним продюсером Dj NANA. За його словами, дана робота є справжнім подарунком для його підопічної і він щиро дякує гурту, який не побоявся піти на такий сміливий експеримент.

DakhaBrakha & Dj NANA – Шо з-под дуба
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *