ДахаБраха Alambari
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

ДахаБраха – Alambari (Альбом)

«ДахаБраха» видали у світ свою нову студійну платівку під назвою Alambari. До свіжого альбому потрапили дев’ять треків, робота над якими проходила в Бразилії. Назву диску також подарувала місцевість у горах Бразилії, де й було записано реліз — маленьке містечко Аламбарі.

Альбом Alambari – сьомий повноформатний альбом у дискографії однієї з найвідоміших у світі українських команд, і в той же час перший їхній лонг-плей за останні чотири роки.

«Звісно, ми були впевнені, що оприлюднимо новий альбом Alambari у більш спокійній та звичайній атмосфері, але навіть карантин жодним чином не зможе завадити нарешті представити цей матеріал слухачам у повному обсязі», – коментують музиканти.

Як зазначили учасники «ДахаБраха», свіжа платівка присвячена подорожам світом і є бразильською зупинкою на їхньому мандрівному шляху. І хоча на диску слухач не знайде чистої бразильської автентики, ця особлива місцевість беззаперечно вплинула на формування представленого музичного матеріалу.

«Let’s go! Вашій увазі – новий альбом «ДахаБраха», вже спечений і посипаний любов’ю! P.s. Mix: Максо Грушевич. Друже, вітаю тебе! Нарешті ми перестанемо тобі докучати зі своїми мільйонними правками», – жартує у Facebook учасниця гурту Ніна Гаранецька.

«Мабуть, друзяки, ви уже в курсі. «ДахаБраха» щойно видала новий альбом, що зветься «Аламбарі». В основному, люди хвалять, що гріє душу в ці карантинно-тривожні дні. Хочу ще пару слів за дизайн. За давньою традицією, робив його я. І хтів би подякувати чудовому українському шрифтовому дизайнеру Dmitry Rastvortsev, що розробив крутий шрифт, який я досить сміливо використав. Шрифт називається NAMU, і створений був на замовлення Національного художнього музею України, працівники якого, в свою чергу дозволили його вільно використовувати усім бажаючим», – додає Марко Галаневич.

Нагадаємо, в цьому році «ДахаБраха» стали лауреатами Шевченківської премії в номінації «Музичне мистецтво» за попередній альбом «Шлях».

ДахаБраха – Alambari
iTunes
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *