Dakh Daughters – Зозулиця
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Dakh Daughters – Зозулиця (Кліп)

«Запрошуємо переглянути наш новий кліп – кавер-версію пісні «Зозулиця» гурту «Перкалаба», – написали на сторінці Фейсбук дівчата з фрік кабаре Dakh Daughters Band. Над новим відео одіозних виконавиць працювала ціла команда спеціалістів на чолі з Іриною та Сергієм Стеценко.
За сюжетом музичної стрічки, дівчата співають пісню у похмурій клітці, повсякчас лаючись на українських діалектах, а у фіналі перформенсу на вас очікує відоме слово, що складається з трьох літер, при чому вже без діалектичних видозмін.
Записати пісню та відзняти кліп на «Зозулицю» Dakh Daughters вирішили не просто так, адже наразі проходить фінальна стадія підготовки до видання нової компіляції каверів гурту «Перкалаба» – Familia Perkalaba. Оприлюднити збірку видавці обіцяють протягом січня 2015 року, організувавши великий концерт-презентацію у Києві. Наразі вже відомо, що під час виступу, окрім власне самої «Перкалаби», на столичну сцену піднімуться деякі виконавці, представлені на диску. Зокрема серед них будуть Dakh Daughters, «Даха Браха», «The Вйо», Qarpa, GrozovSka Band і гурт «Вій». Тож слідкуйте за анонсами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *