Dakh Daughters – Візьми
Етно та фольк, Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Dakh Daughters – Візьми (Відео)

До вашої уваги нове атмосферне live-відео пісні «Візьми» від дівчат з відомого фрік-кабаре Dakh Daughters Band. В основу згаданої композиції покладено вірші популярного українського поета та письменника Сергія Жадана, в яких митець зачепив нагальну та актуальну для нашої країни тему біженців, що змушені мігрувати в інші регіони України через війну на сході, що досі триває та анексію Криму. «Нам ніколи більше не бачити знайомих облич. Ми з тобою біженці. Нам з тобою бігти крізь ніч», – йдеться у творі. Нагадаємо, що автор цих рядків, який наразі живе та працює у Харкові, сам народився на Луганщині, у містечку Старобільськ.

«Сергій Жадан чув цю пісню у нашому виконанні і вона йому прийшлася до смаку. Йому небайдуже те, що відбувається на Сході України, до того ж, він сам такий хлопака зі Сходу. Молодий поет творить мистецтво і ми логічно продовжуємо його у своєму мистецтві», – зазначила Таня Гаврилюк з Dakh Daughters.

Зафільмоване живе відео з цією композицією стало доступним широкому загалу завдяки професійній роботі учасників студії kirai gigs. Запис проходив під час концерту Dakh Daughters Band у київському клубі Sentrum, який відбувся 5 червня 2015 року. Відео: Юрій Грязнов, Наталія Пирогова та Олександр Попенко. Монтаж: Юрій Грязнов.

Теґи: Українська музика, Dakh Daughters

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *