Dakh Daughters – Людина
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Dakh Daughters – Людина (Кліп)

Нагадаємо, що зовсім нещодавно епатажні доньки театру «Дах» видали свій довгоочікуваний повноформатний лонг-плей, який став першим студійним релізом дискографії фрік-бенду та вже встиг викликати жваве обговорення у вітчизняних і не тільки музичних колах. Ну а вже після того настає найкращий час, так би мовити, для візуального підкріплення засвоєного матеріалу – Dakh Daughters презентують офіційне відео до одної з пісень платівки! Задля візуалізації дівчата обрали пісню «Людина» (авторства однієї з дочок – Наталі Зозуль, або ж просто Zo), яку, якщо вірити відгукам у мережі, виокремили для себе чимало слухачів альбому If.

Режисером нового відео Dakh Daughters виступила Діана Рудиченко, а сам знімальний процес відбувався у Парижі, в майстерні скульптора Amira Roti. Особливістю відео, окрім, звісно ж самих дівчат, стала не проста манера зйомки матеріалу – одним дублем. До речі, особливість номер 2: перед вами знаходиться перша та оригінальна версія ролика «Людина», а вже зовсім скоро буде також оприлюднено її альтернативну варіацію.

«Пісня «Людина» є насправді нетривіальною для кожної з нас – вона з’явилася в часи творення вистави «Антігона» (вистава за участі Dakh Daughters, реж. Люсі Берелович), тож візуальний супровід до такого твору мав бути не менш особливим. Завдяки паризькій українці Діані Рудиченко, а також сплетінню низки збігів та певних обставин, так, з рештою, і сталося. Увесь матеріал було знято одним кадром у творчій майстерні французького скульптора Amira Roti, якого знають українці завдяки створенню виринаючої з каменю скульптури «Нової України» у 2014», – зазначають Dakh Daughters.

Dakh Daughters – Людина

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *