Dakh Daughters - Концерт у Малій Опері (09.04.2013)
Етно та фольк, Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Dakh Daughters – Концерт у Малій Опері (09.04.2013)

Парадокс семи дівчат з мистецько-театрального фрік-кабаре Dakh Daughters Band полягає у тому, що вони буквально змушують широкий загал говорити про себе, цікавитись, дивитись і слухати. При чому в будь-якій хронологічній послідовності. Проект, який було створено початково у якості одноразового перформенсу для «Гогольфесту», наразі живе своїм власним бурхливим і непередбачуваним життям, щоразу дивуючи, вражаючи, а інколи навіть збиваючи з пантелику глядачів. Той, хто бачив хоча б одне екстравагантно-культурологічне шоу від Dakh Daughters, сто відсотків не залишився по його завершенні без хвилі емоцій і вражень. При чому зовсім не важливо що це за емоції і які саме сценічні події їх викликали, адже дане шоу напевно і є саме тим таємничим і загадковим сучасним українським мистецтвом.
Кардинально змінюючи маски, настрої, інструменти, мову і загальну мелодику музичного матеріалу, сім талановитих дочок театру «Дах» створюють унікальну театралізовано-музичну виставу, яка знаходиться посередині двох вищезазначених мистецьких напрямків. Новітній girls-band, з появою якого це визначення дещо змінило своє забарвлення в Україні, має широкий розголос не лише на теренах нашої країни, а й далеко за її межами, постійно гастролюючи багатьма Європейськими державами, у яких Dakh Daughters дійсно люблять, чекають і шанують.
Трохи нижче ви знайдете відео їх першого великого сольного виступу, який відбувся у столичній Малій Опері 9 квітня 2013-го року. Великий дебют Dakh Daughters зібрав у стінах Малої Опери найрізноманітнішу публіку, яка вщент заповнила вдало підібрану локацію задля того, щоб на власні очі побачити перформанс, про який так багато говорили. П’ятнадцять інструментів, уривки творів українських поетів і письменників, комічність і драматизм, своєрідна релаксуюча напруга – все це і є парадоксом і рецептом успіху дівчат з Dakh Daughters Band.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок-музика, музика українською, украинская музыка, Dakh Daughters, концерт Dakh Daughters, Дах Дотерс, Мала Опера, живий виступ, лайв, Dakh Daughters live, band, 2013

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *