Dakh Daughters – If
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Dakh Daughters – If (Альбом)

Вражаючі Dakh Daughters випустили свій перший студійний альбом під лаконічною назвою If, тож відтепер у всіх українських меломанів є чудова можливість насолоджуватись одними з найбільш яскравих елементів театралізованого музичного шоу відомого фрік-кабаре у гарній студійній якості. Свіжа платівка дочок театру «Дах» вмістила у себе дев’ять особливих творів, які, щоправда, новими назвати можна достатньо умовно, адже кожен з них за своєю суттю є частиною живих виступів Dakh Daughters. Запис представленого на диску матеріалу відбувався на столичній студії «ЗвукоЦех» під керівництвом саунд-продюсера Ірени Стеценко.

Варто зазначити, що місце в альбомі If віднайшлося далеко не для всіх найгучніших творінь Dakh Daughters – зокрема, принаймні поки що, поза-альбомний статус продовжують носити такі хіти як «Рози / Донбас», «Ганнуся», «Зозулиця», тощо. Разом з тим, дівчата відзначають, що їхня свіжа платівка вийшла достатньо літературною з точки зору концепції, адже вмістила композиції на вірші Редьярда Кіплінга, Генрі Чарльза Буковскі, Томаса Еліота, Михайля Семенка та Сергія Жадана. Цілком можливо, що таке літературно-театральне спрямування If і не дозволило помістити до трек-листа треки, що вибивалися з-під заданої гребінки. Втім, не в останню чергу через цей факт у дівчат вже зараз із головою вистачає музичного матеріалу для наступного лонг-плею, а поглядаючи на концертні виступи DD, то, здається, що і не для одного.

Новий повноформатник під назвою If наразі очікує на свої почесні багатотисячні прослуховування на сайті SoundCloud, а вже зовсім скоро, як обіцяють Dakh Daughters у соціальних мережах, їхній дебютник стане доступним для замовлення через онлайн-сервіси купівлі ліцензійного контенту iTunes, Google Play та інші.

Dakh Daughters – If

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *