Dakh Daughters - Доля
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Dakh Daughters – Доля

Одіозні учасниці фрік-кабаре Dakh Daughters презентували публіці своє нове, сповнене революційного духу відео на пісню «Доля». Чи то музичний театр, чи то театралізована музика лягли в основу творчої діяльності дочок театру «Дах», тож кожна нова композиція екстравагантного проекту майоріє найширшим емоційним наповненням, яке вміщує у себе чи не всі загальнолюдські відчуття. Тут і яскраве кохання, і бурхлива драма, і нездоланна журба, і чимала порція гумору, без якого, певно, жити було б дуже важко.
У часи піднесення і згуртованості українського духу, коли чи не кожен громадянин по-справжньому відчув себе українцем, дівчата з Dakh Daughters на підтримку мітингувальників приготували пісню «Доля» на уривки з віршу «Причинна» великого Кобзаря, які виконуються на розпів. У даній композиції набираюча по амплітуді емоційність згодом переростає в уривок Шевченкового «Заповіту», що наче сам криком виривається назовні.
Щодо відеоряду до зазначеної композиції, то він складається з кадрів імпровізованого маршу дівчат на передову барикад задля висловлення музичної подяки і підтримки активістів, відеонарізки з виступу Dakh Daughters на головній сцені Євромайдану й інших цікавих подій із серця революції. Зокрема, у кліпі глядач може побачити вишкіл сотень самооборони Майдану та перше і єдине на даний момент весілля на революційному Майдані Незалежності.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, фольк-музика, музика українською, украинская музыка, Dakh Daughters, гурт Dakh Daughters, Доля, Дах Дотерс – Доля, новий кліп Dakh Daughters, кліп Доля, відео Dakh Daughters

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *