Dakh Daughters Band – Концерт у Харкові
Етно та фольк, Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Dakh Daughters Band – Концерт у Харкові (Відео)

Семеро епатажних дівчат зі фрік-кабаре Dakh Daughters Band продовжують своє нетривіальне музично-театральне спілкування з публікою за допомогою найрізноманітніших звуків, часом кумедної, а часом дуже серйозної мови жестів та незмінних правдивих емоцій. Як зазначали самі дівчата, із слухачем вони прагнуть спілкуватися виключно сучасною мистецькою мовою, з якої кожен, хто знаходиться по обидва боки сцени, щоразу виносить для себе щось дійсно особливе та важливе. Наразі ми пропонуємо до вашої уваги один з таких діалогів, що тривав трохи менше трьох годин у приміщенні харківського драматичного театру імені Шевченка.

Доньки театру «Дах» вже характерно для себе змінювали сценічні образи, музичні інструменти, вправно керували настроєм публіки та загальною атмосферою у залі. Дівчата влучно розставляли наголоси на більш важливих аспектах композицій, підкреслюючи їхні головні меседжі. Приміщення театру того вечора було під зав’язку переповнено поціновувачами нового модерного мистецтва та просто всього незвичного.

Відеоверсія харківського концерту Dakh Daughters стала доступною широкому загалу завдяки спеціалістам з інтернет-телеканалу Robinzon.tv, який висвітлює у своєму етері найцікавіші події, концерти та івенти, що відбуваються у першій столиці України.

Теґи: Українська музика, Dakh Daughters

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *